UV LED Lempos

Manikiūro Lempa UV LED Glow YC57 rožinė mėlyna 268W
  • Nauja
Manikiūro Lempa UV LED Glow YC57 Balta 268W
  • Nauja
Kojų nagų pedikiūro UV/LED lempa U4 48W
Lempa UV LED Glow V1 168W Auksinė
Lampa UV LED Glow F2 RC 220W

Lampa UV LED Glow F2 RC 220W

Kaina 26,24 €
Lempa UV LED Glow F2 RN 220W Rožinė/Mėlyna
Lempa UV LED Glow F2 ZN 220W Geltona/Mėlyna

Lempa UV LED Glow F2 RP 220W Rožinė
Lempa UV LED Glow F2 BP 220W Mėlyna
Lempa UV LED Glow F2 SP 220W Sidabrinė
Hibridinė UV/LED Lempa OCHO NAILS 8 Juoda 84W
Hibridinė UV/LED Lempa OCHO NAILS 8 Balta 84W
Hibridinė UV/LED lempa nagams SHINY 86W Violetinė
Hibridinė UV/LED lempa nagams SHINY 86W Rožinė
Hibridinė UV/LED lempa nagams SHINY 86W Balta
Hibridinė UV/LED lempa nagams SUN C1 PLUS 150W
Hibridinė UV/LED lempa nagams PRAKTIK 168W

Lempa nagams UV/LED KITTEN 60W

Lempa nagams UV DUAL LED SUN8SE BIG 72W
Lempa nagams UV LED U1 84W - Balta
Lempa nagams UV LED U11 84W - Balta
Lempa nagams UV LED N6 48W

Lempa nagams UV LED N6 48W

Kaina 26,49 €

Lempa nagams UV LED N9 60W

Lempa nagams UV LED N9 60W

Kaina 34,99 €

Lempa nagams UV DUAL LED GLOW 5 48W USB
Lempa nagams UV LED GLOW X 54W
Lempa nagams UV LED PANDA 36W

Lempa nagams UV DUAL LED MODERN BIG 90W
Lempa nagams UV LED SEASHEL 72W
Lempa UV LED Glow V1 168W mėlyna
Lempa nagams UV/LED manikiūrui ir pedikiūrui HL5 48W, baltos spalvos
Hibridinė UV/LED lempa nagams ALL4LIGHT V7 168W
Lempa nagams UV LED XPREEN XPRE017

UV/LED lempos nagams – tai vienas esminių elementų norint turėti gražų, spindintį ir ilgai išliekantį manikiūrą ar pedikiūrą. Šį prietaisą grožio salone naudoja kiekvienas profesionalus meistras, tačiau jis yra nepamainomas ir siekiantiems puikaus rezultato namų sąlygomis. Nagų lempa padeda sustingdyti ilgalaikį laką akimirksniu, todėl tokį nagų priežiūros būdą renkasi laiką taupantys žmonės. Naudojant UV lempą nagams išvengiama lako sutrūkinėjimo, skeldėjimo, išsitepimo – ypatingos technologijos dėka, produktai ant nagų yra stipriai užfiksuojami ir išlaiko nuo 2 iki 4 savaičių!

Kuo skiriasi UV lempa nagams nuo LED lempos?

Priklausomai nuo lemputės tipo ir skleidžiamos šviesos, Ilgalaikį laką fiksuojančios lempos yra klasifikuojamos į tris pagrindines kategorijas, tai – UV, LED bei hibridinės lempos nagams. Nors iš pirmo žvilgsnio gali atrodyti, jog šie gaminiai pernelyg daug nesiskiria, prieš perkant reikėtų gerai pasianalizuoti tiek vieno, tiek kito įrenginio charakteristikas.

Paprastai, UV nagų lempa gali sustingdyti bet kokio tipo ilgalaikį laką. Toks gaminys veikia fluorescencinių elektros lempučių pagalba, kurios skleidžia ultravioletinius spindulius, taip stingdydamos įvairias gelines priemones. Tiesa, lyginant su LED technologija, UV lempa nagams išsiskiria šviesos sklidimo spektru – jis yra šiek tiek platesnis ir ne toks koncentruotas, o tai turi įtakos lako fiksavimo greičiui.

Kalbant apie LED lempas, verta žinoti, kad jos nėra skirtos darbui su visomis nagų lakų rūšimis, tad turint tokio tipo lempą labai svarbu rinktis specialiai tam skirtas nagų lakavimo priemones. Skiriasi ir pačios įrenginyje esančios lemputės bei šviesos sklaida: LED lempos veikia šviesos diodų lempučių pagalba ir skleidžia siauresnį, bet tikslesnį spindulių diapazoną, kuris padeda efektyviai pasiekti norimų rezultatų. Be to, LED lempos yra galingesnės, todėl rinkoje jos kainuoja daugiau.

Hibridinės UV/LED lempos profesionalams ir ne tik

Turbūt populiariausios ir universaliausios yra hibridinės UV/LED lempos, kurios yra itin pamėgtos profesionalų. Didelis tokio tipo prietaisų privalumas yra tai, jog jomis galima stingdyti tiek UV, tiek LED lempoms skirtas nagų lakavimo priemones. Šios lempos turi tiek dviejų rūšių lemputes, todėl priklausomai nuo nagų lako, galėsite pasirinkti atitinkamą šviesos skleidimo tipą. Be to, tokios lempos pasižymi greitu veikimu ir gelį gali užfiksuoti vos per 15 s.

Ar ta pati lempa tinka manikiūrui ir pedikiūrui?

Jeigu lempą ruošiatės naudoti tik asmeninėms reikmėms, tikrai pakaks vieno įrenginio. Visgi tikriems profesionalams rekomenduotume manikiūrui ir pedikiūrui rinktis skirtingas lempas: kojų nagų priežiūrai reikalingas šiek tiek platesnis, puikiai pėdos formą atitinkantis įrenginys, kuriame įmontuoti jautrūs davikliai bei laikmatis.

Pagrindinės UV, LED lempų specifikacijos

Renkantis nagų lempą vertėtų atsižvelgti į kelis esminius dalykus. Visų pirma, svarbus prietaiso galingumas – nuo to priklausys gelio sustingimo laikas bei darbo efektyvumas. Nusprendus įsigyti UV lempą nagams reikėtų rinktis ne mažesnį nei 20W galingumą, tuo tarpu puikiam LED lempų veikimui pilnai pakaks 12W galios.

Siekiant efektyvaus rezultato labai svarbu iš anksto įvertinti numatytą gaminio veikimo greitį. Kaip ir minėjome, šiuo privalumu labiau pasižymi LED arba hibridinės UV/LED lempos – jos priemonės stingdo tikrai sparčiai ir efektyviai. Be to, analizuojant gaminį rekomenduojame atkreipti dėmesį ir į laiko intervalus, numatytus laikmatyje, – ši informacija pasiekiama kiekvieno produkto puslapyje.

Perkant nagų lempą taip pat svarbu įvertinti ir jos matmenis. Planuojate atlikti tiek manikiūrą, tiek pedikiūrą? Tuomet rinkitės didesnį prietaisą. O galbūt jums svarbu, kad gaminį būtų lengvai transportuoti? Tokiu atveju, puikiai pasitarnaus mažesnės LED lempos nagams.

Nenorintiems pernelyg daug išlaidauti, Nailpro.lt elektroninėje parduotuvėje visuomet rasite patrauklius nuolaidų pasiūlymus, kuriais pasinaudoję įsigysite norimą nagų lempą pačia geriausia kaina!

Naujos paskyros kūrimas

Jau turite paskyrą?
Prisijungti Arba Atkurti slaptažodį