Geliniai lakai

Hibridinis gelinis lakas OCHO NAILS Pastels P07 5 ml
Hibridinis gelinis lakas OCHO NAILS Pastels P06 5 ml
Hibridinis gelinis lakas OCHO NAILS Pastels P04 5 ml
Hibridinis gelinis lakas OCHO NAILS Pastels P02 5 ml
Hibridinis gelinis lakas OCHO NAILS Pastels P01 5 ml
Hibridinis gelinis lakas OCHO NAILS Pastels P05 5ml
Hibridinis gelinis lakas OCHO NAILS Pastels P03 5 ml
Hibridinis gelinis lakas OCHO NAILS Rainbow R12 5 ml
Hibridinis gelinis lakas OCHO NAILS Rainbow R11 5 ml
Hibridinis gelinis lakas OCHO NAILS Rainbow R10 5 ml
Hibridinis gelinis lakas OCHO NAILS Rainbow R09 5 ml
Hibridinis gelinis lakas OCHO NAILS Rainbow R08 5 ml
Hibridinis gelinis lakas OCHO NAILS Rainbow R07 5 ml
Hibridinis gelinis lakas OCHO NAILS Rainbow R06 5 ml
Hibridinis gelinis lakas OCHO NAILS Rainbow R05 5 ml
Hibridinis gelinis lakas OCHO NAILS Rainbow R04 5 ml
Hibridinis gelinis lakas OCHO NAILS Rainbow R03 5 ml
Hibridinis gelinis lakas OCHO NAILS Rainbow R02 5 ml
Hibridinis gelinis lakas OCHO NAILS Rainbow R01 5 ml
Hibridinis topas OCHO NAILS Glossy 112 5ml
Hibridinis topas OCHO NAILS Matt no wipe 111 5ml
Hibridinis topas OCHO NAILS Diamonds no wipe 110 5ml
Hibridinė bazė OCHO NAILS Flex 162 5ml
Hibridinė bazė OCHO NAILS Flex 161 5ml
Hibridinė bazė OCHO NAILS Flex 160 5ml
Hibridinė bazė OCHO NAILS Flex 158 5ml
Hibridinė bazė OCHO NAILS Flex 157 5ml
Hibridinė bazė OCHO NAILS Flex 156 5ml
Hibridinė bazė OCHO NAILS Flex 155 5ml
Hibridinė bazė OCHO NAILS Flex 154 5ml
Hibridinė bazė OCHO NAILS Flex 153 5ml
Hibridinė bazė OCHO NAILS Flex 152 5ml
Hibridinė bazė OCHO NAILS Flex 151 5ml
Hibridinė bazė OCHO NAILS Plus 102 5ml
Hibridinė bazė OCHO NAILS 101 5ml
Hibridinis gelinis lakas OCHO NAILS fluo F10 5ml

Preciziškai sutvarkyti nagai – tai neatsiejama pasitempusios moters įvaizdžio dalis, užimanti svarbią vietą kasdieninėje grožio rutinoje. Džiugu, kad šiomis dienomis gražūs nagai nebėra prabangi privilegija, tai – kasdieninio stiliaus detalė, įvaizdžio elementas, moters asmenybės atspindys. Tačiau norint viso to pasiekti, reikalingi kokybiški, manikiūrui skirti produktai, kuriuos verta rinktis tikrai atsakingai. Vienas tokių – gelinis nagų lakas, kuris šiandieniniame pasaulyje yra pelnęs tiek profesionalių manikiūro meistrių, tiek paprastų moterų simpatijas.

Geliniai lakai šiuolaikinei, laiką taupančiai moteriai

Didžioji dauguma šiuolaikinių moterų yra užimtos įvairiomis veiklomis, todėl įprastas lakas joms nebėra tinkama alternatyva norint turėti gražius bei išpuoselėtus nagus. Šiuo metu populiariausi bei praktiškiausi yra geliniai nagų lakai, kurie ryškiai spindi, yra pačių įvairiausių spalvų ir svarbiausia – ilgai išlieka. Visos šios savybės skatina vis daugiau moterų visame pasaulyje rinktis ilgalaikį, gelinį manikiūrą.

Kaip atliekamas gelinis manikiūras?

Gelinio manikiūro atlikimas susideda iš kelių esminių dalių. Prieš pradedant geliniu laku dengti nagus, visų pirma, reikėtų sutvarkyti odeles, esančias aplink nagus. Tai galima padaryti keliais būdais: mirkyti rankas šiltame vandenyje, kad odelės suminkštėtų, ir tuomet jas nukarpyti arba išbandyti aparatinį manikiūrą, kuomet viskas yra sutvarkoma su freza.

Sutvarkius odeles, pereinama prie kito etapo ir dildės pagalba sušiaušiama nago plokštelė – tai labai svarbu norint užtikrinti, kad lakas laikytųsi kuo ilgiau. Po to, seka nago paviršiaus nuriebalinimas bei specialaus grunto padengimas.

Atlikus šiuos svarbius veiksmus, galima rinktis norimą gelinio lako spalvą. Tiesa, paminėtos priemonės yra fiksuojamos naudojant UV spindulius (UV, LED arba hibridines lempas) – ši technologija akimirksniu sutvirtina gelį, kuris išlieka mažiausiai kelias savaites.

Nagą padengus spalvotu laku, ant viršaus yra tepamas topas, kuris apsaugo plokštelę nuo įbrėžimų, spalvos nublukimo bei suteikia nagams blizgesio. Jis taip pat užfiksuojamas naudojant specialią lempą.

Kaip ilgai išlieka gelinis nagų lakas?

Priklausomai nuo nago plokštelės, manikiūro atlikimo technikos ir naudojamų priemonių gelinis lakas gali išsilaikyti nuo 2 iki 4 savaičių – tai yra milžiniškas pranašumas lyginant su įprastu nagų laku, kuris dažnai suskeldėja po grožio procedūros nepraėjus nė kelioms dienoms.

Geliniai nagų lakai yra sudaryti iš kur kas tvirtesnių medžiagų nei tradiciniai produktai, be to, jie yra fiksuojami naudojant specialiai tam skirtą lempą, todėl tinkamai padengus plokštelę lakas neskeldėja, netrupa ir nesitepa.

Kaip nuvalyti gelinį nagų laką?

Teisingas gelinio nagų lako pašalinimas – tai vienas esminių dalykų norint išsaugoti sveikus ir gražius rankų bei kojų nagus. Tiesa, prieš pradedant tai daryti, svarbu žinoti keletą taisyklių.

Visų pirma, norint pašalinti gelinį laką, reikėtų dilde nuimti viršutinį lako sluoksnį – kitaip dar vadinamą topą. Tai daryti rekomenduojame labai atsargiai, nepažeidžiant plokštelės ir odelių. Nuėmus topą, seka kitas žingsnis – acetonu suvilgomi vatos tamponėliai, kurie uždedami ant kiekvienos nago plokštelės, ant viršaus užvyniojama foliją – taip laikoma apie 15 minučių. Nuimama tuomet, kai gelinis nagų lakas jau būna suminkštėjęs. Galiausiai, naudojant medinį, specialiai manikiūrui skirtą pagaliuką, visas lako perteklius yra pašalinamas nuo nago.

Svarbu įsidėmėti, kad nuimant gelinį laką jokiu būdu negalima jo grandyti aštriais, metaliniais daiktais. Jeigu naudojate frezą, lako nuėmimas taip pat turtų būti labai atsargus ir kruopštus, saugant tiek pačią nago plokštelę, tiek aplink esančias odeles.

Geliniai lakai – ką pasirinkti?

Perkant gelinį laką itin svarbu rinktis patikrintų, visame pasaulyje žinomų gamintojų prekes. El. parduotuvėje Nailpro.lt jums galime pasiūlyti platų garsių prekinių ženklų asortimentą. Čia rasite: „DUOgel“, „Lianail“, „Molly Lac“ ir kt. gamintojų prekes, kurios tinkamos tiek profesionaliam, tiek asmeniniam naudojimui.

Naujos paskyros kūrimas

Jau turite paskyrą?
Prisijungti Arba Atkurti slaptažodį