COVERDERM Priešraukšlinis akių srities kremas-gelis su peptidais

COVERDERM Priešraukšlinis akių srities kremas-gelis su peptidais

58,00 €
Su PVM
Kiekis

Aprašymas

Priešraukšlinis akių srities kremas-gelis su peptidais | PEPTUMAX CREAM-GEL FOR EYES

Coverderm PEPTUMAX - efektyviausia priešraukšlinė veido odos priežiūros sistema, kuri drastiškai kovoja prieš visas keturias pagrindines odos senėjimo priežastis:

  • chrono senėjimą;
  • mimikavimą;
  • foto senėjimą;
  • e-senėjimą.

Revoliucinis pažangiausių biomimentinių peptidų bei inovatyvių veikliųjų medžiagų derinys efektyviausiai ir klinikiniais tyrimais įrodytai raukšlių korekcijai. Acetilheksapeptidas-8 ir Acetiloktapeptidas-3 mažina smulkias raukšleles ir raukšles, atsiradusias dėl veido mimikos. Palmitoyl Tripeptidas-1 ir Palmitoyl Tetrapeptidas-7 mažina gilias ir vidutines raukšles, atsiradusias dėl odos senėjimo, skatindamas matricos atstatymą ląstelėse. Fitosfingozinas ir Diaminopropionoilas Tripeptidas-33 suriša laisvuosius radikalus, apsaugo nuo foto senėjimo bei naujų raukšlių susidarymo. Naujas biokompleksas alfa-gliukozė ir dobilūnės lapų ir stiebų ekstraktas saugo odą nuo pažeidimų, kuriuos sukelia mėlyna šviesa ir elektromagnetinė spinduliuotė, skleidžiama iš visų elektroninių prietaisų (e-senėjimas). Hipoalerginis, oftalmologiškai patikrintas.

Veikliosios medžiagos: Acetilheksapeptidas-8, Acetiloktapeptidas-3, Palmitoyl Tripeptidas-1, Palmitoyl Tetrapeptidas-7, Fitosfingozinas, Diaminopropionoilas Tripeptidas-33, alfa-gliukozė, dobilūnės lapų ir stiebų ekstraktas.

Naudojimas: naudokite ryte ir vakare, pageidautina su Peptumax priešraukšliniu veido serumu bei kremu, geriausiam rezultatui pasiekti.

Talpa: 15 ml, beorė pakuotė (Lux pack).

INFORMACIJA

cov022

Charakteristikos

Paskirtis
Prieš odos senėjimą
Paskirtis
Paakiams

Naujos paskyros kūrimas

Jau turite paskyrą?
Prisijungti Arba Atkurti slaptažodį